خرید ملک در روسیه

پرشیا مایگریت مجری تحصیل در روسیه

به اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram

خرید ملک در روسیه

خرید ملک در روسیه

 

خرید ملک در روسیه و سرمایه گذاری در این حوزه می تواند تجارت سود آوری برای شما رقم بزند، همه ی ما ایرانی ها همیشه به دنبال خرید ملک حتی به ارزش کم و یا خرید یک قطعه زمین و نگه داشتن برای روز مبادا هستیم. سرمایه گذاری در زمینه ی ملک یک سرمایه گذاری تقریبا بی ضرر محسوب می شود، چرا که تا بحال ارزش ملک و زمین افت نکرده و همیشه سیر صعودی داشته است.

موسسه مهاجرتی تحصیلی پرشیا مایگریت نیز با توجه به این موضوع، اقدام به مشاوره  و انجام امور حقوقی خرید ملک در روسیه برای ایرانیان مشتاق می‌نماید.

 

خرید ملک در روسیه ، رونق فراوانی دارد

خرید ملک در روسیه و بالاخص در مسکو امری مهم و پر سود تلقی می‌شود. مسکو به عنوان شهری مهم در شرق اروپا و مرکز تجارت کشورهای آسیای میانه از اهمیت خاصی برخوردار است. شهری شلوغ و رو به توسعه و پیشرفت، توسعه ای که باعث شده، شهرداری مسکو نسبت به گسترش مترو و حمل و نقل عمومی این شهر حساس بوده و هر روزه به ایستگاه های مترو و حمل و نقل عمومی این شهر افزوده شود.

از این رو نیاز به مسکن و روند تقاضا نسبت به این امر مهم، رو به افزایش است، بازار مسکن در مسکو آنقدر جذاب است که افراد از کشورهای آسیای میانه و CIS اقدام به خرید و سپس اجاره املاک خود در مسکو می کنند. لازم به ذکر است بسیاری از اهالی قدیمی مسکو آپارتمان های خود را اجاره می دهند و از در آمد حاصل از اجاره، اقدام به سکونت در کشورهای اروپای غربی می کنند.

اجاره ملک در مسکو سود آور است

قیمت اجاره در مسکو در حاشیه ی شهر و در یک آپارتمان کوچک حداقل ۳۰۰ دلار است، هر قدر دسترسی خانه و ملک به مترو و مرکز شهر بهتر باشد، قیمت خرید و اجاره بیشتر خواهد بود. فرض کنید چند واحد آپارتمان در مکان های نزدیک به مترو و مرکز شهر داشته باشید، با توجه به اینکه پول پیش در روسیه مفهومی ندارد و هر ماه ۵۰۰۰-۳۰۰۰ دلار برای هر کدام اجاره بگیرید، اجاره این واحدهای مسکونی می تواند تمام مخارج زندگی شما و حتی نسل های بعد شما را تامین کند.

شما هم می‌توانید با کمک پرشیا مایگریت نسبت به خرید خانه در مسکو و اجاره و یا سکونت در آن اقدام کنید.

خرید ملک در روسیه

پرشیا مایگریت مجری خدمات در روسیه

با پرشیا مایگریت در روسیه ، صاحب ملک شوید

حداقل قیمت مسکن در مسکو از دو میلیون روبل معادل ۳۰ هزار دلار آغاز می‌شود. لازم به ذکر است مسکو از گرانترین شهرهای روسیه به حساب می آید و قیمت ملک و مسکن در دیگر شهرهای روسیه به مراتب پایین تر از مسکو خواهد بود!

گروه مهاجرتی پرشیا مایگریت با توجه به بودجه و درخواست شما موارد پیشنهادی را به شما ارائه میدهد تا از موارد ممکن، گزینه مطلوب خود را انتخاب کنید. مالکیت صددرصدی با اهدای سند شش دانگ به نام افراد خارجی، و بنام خریدار صادر می‌شود و هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد.

شما از دو طریق می توانید نسبت به خرید ملک در این کشور اقدام کنید:

 ۱- از طریق صاحبان خانه که فروشندگان خانه های دست دوم محسوب میشوند.
 ۲- از طریق کمپانی های سازنده مسکن

خرید ملک در روسیه

در روسیه اشخاص حقیقی مجوز ساخت مسکن به مانند ایران را ندارند و صرفاً مسکن توسط کمپانی های بزرگی که به مورد تایید دولت و بانک مرکزی روسیه هستند، ساخته می شود . همچنین تمامی متقاضیان خرید مسکن، برای تهیه و خرید آپارتمان به کمپانی های سازنده مسکن مراجعه میکنند. کمپانی های سازنده به دو دلیل نمی توانند از اعتماد خریدار سو استفاده کنند:

۱- به دلیل حرفه ای بودن در این کار و فضای رقابتی حاکم و جلوگیری از بد نام شدن، چرا که هدف از تشکیل این کمپانی ها فعالیت در حیطه مسکن بوده و هدف ساخت مسکن صوری و کلاهبرداری و … نیست.

۲- وثیقه و ضمانتی که کمپانی ها در اختیار دولت و بانک مرکزی قرار میدهند، آنها را ملزم به اجرای تعهداتشان می نماید و این ابزار نظارتی و جبری برای جلوگیری از سو استفاده ی این کمپانی هاست.

پس با توجه به این که کمپانی های سازنده مورد تایید دولت روسیه هستند، شما میتوانید، با خیالی آسوده و بدون ریسک با این کمپانی ها، همراه با وکلای موسسه پرشیا مایگریت قرارداد بسته و نسبت به خرید آپارتمان به دو صورت پیش فروش یا آماده اقدام کنید.
طبیعتا خرید خانه بصورت پیش فروش ارزانتر و زمان بر تر است. اما هیچ خطر و ریسکی سرمایه شما را تهدید نمیکند، چرا که دولت و بانک مرکزی روسیه تضمین سرمایه شما را انجام میدهند.

خرید ملک در روسیه

برخی از کمپانی های معروف ساخت مسکن در روسیه

 

دونستروی (Донстрой)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

کاپیتال گروپ (Capital Group)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

لیدر اینوست (Лидер-Инвест)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

کراست (Крост)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

جی کا پایونر (ГК «Пионер»)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

A101 دیولوپمنت (А۱۰۱ Девелопмент)

خرید ملک در روسیه - کمپانی های سازنده

 

با خرید ملک در روسیه ، اقامت در این کشور آسان می شود

برای اخذ اقامت روسیه شما نیاز به یک پراپیسکا برای اعلام به دولت دارید. پراپیسکا آدرس یک واحد مسکونی در روسیه است که باید به دولت اعلام شود، پراپیسکا را از دو طریق می توان دریافت نمود:

۱- با یکی از ساکنین روسیه توافق کنید تا ملک خود را به عنوان پراپیسکا در اختیار شما قرار دهد، که این امر کمی مشکل است، چرا که با توجه به مشکلات احتمالی این کار کسی حاضر نمی شود منزل خود را در اختیار شما قرار دهد.

۲- راه دوم، خرید ملک در روسیه است، شما می توانید به کمک موسسه پرشیا مایگریت در روسیه مسکن تهیه نمایید و به راحتی اقامت این کشور را بگیرید.

خرید ملک در روسیه

پرشیا مایگریت مجری خدمات در روسیه

خدمات پرشیا مایگریت در زمینه خرید ملک در روسیه

۱- شما برای خرید ملک در روسیه، با حضور در دفتر تهران موسسه پرشیا مایگریت و اخذ مشاوره در این زمینه و سپس با بررسی لوکیشن محل ملک ، اقدامات اولیه را انجام می دهید.

۲- بعد از این مرحله و نهایی شدن تصمیم ، یک دعوتنامه رسمی برای سفر به روسیه از سمت کارگزار موسسه در مسکو برای شما ارسال می شود تا به صورت موقت اقامت سه ماهه روسیه را بگیرید و سپس با یک پرواز از تهران به سمت مسکو، در فرودگاه مسکو مورد استقبال کارگزار موسسه قرار میگیرید.

۳- در مسکو با همراهی موسسه اقدام به بازدید حضوری از املاک می نمایید و در نهایت با انتخاب یک یا چند مورد، وکلای موسسه در مسکو اقدامات حقوقی برای دریافت سند به نام شما را انجام میدهند.

۴- سپس می توانید به کمک موسسه و یا خودتان ملک مذکور را اجاره دهید و اجاره بهای دریافتی از این ملک را از طریق کارگزار موسسه با افتتاح حساب در میر بیزنس بانک (که پل ارتباطی ما بین ایران و روسیه برای انتقال ارز است) به حساب خود واریز کنید و یا خود به نقل و انقالات ارز،  اقدام کنید.

۵- در صورت تمایل می توانید با کمک موسسه از طریق خرید ملک، اقدام به اخذ اقامت دائم روسیه نیز نمایید…

توجه بسیار مهم: خرید ملک در روسیه فقط به صورت آپارتمان مجاز است و افراد غیر روس نمی توانند زمین هایی مانند زمین کشاورزی خریداری کنند.

خرید ملک در روسیه

پرشیا مایگریت مجری خدمات در روسیه

مقالات زیر ممکن است برای شما مفید باشند:

آشنایی با منطقه تجاری مسکو سیتی

مسکو سیتی

آشنایی با بزرگترین بازار مواد غذایی اروپا در مسکو.

بازار بزرگ مواد غذایی مسکو

پرشیا مایگریت مجری تحصیل در روسیه

با سیستم حمل و نقل روسیه آشنا شوید

حمل و نقل در روسیه

پرشیا مایگریت مجری تحصیل در روسیه | اخذ اقامت روسیه

میر بیزنس بانک، بستر مناسب برای نقل و انتقال پول بین ایران و روسیه

میر بیزنس بانک

پرشیا مایگریت مجری تحصیل در روسیه | اخذ اقامت روسیه

 

گروه مهاجرتی پرشیا مایگریت، با تسلط کامل بر پروژه های مسکونی و مناطق مختلف شهر مسکو  و همچنین طرف قرارداد با کمپانی های سازنده و بنام کشور روسیه، با مشاوره ای دقیق و کارشناسی شده، شما را به هدفتان میرساند.

پرشیا مایگریت مجری تحصیل در روسیه

 

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

عضو خبرنامه مؤسسه بشید

اخبار مهاجرت ، معرفی شهرها و دانشگاه ها

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] سمت موسسه در مدرسه مطبوع خود ثبت نام می کنید. ۵-اجاره و یا خرید مسکن برای متقاضی و خانواده ایشان: با توجه به خدمت خرید ملک […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تحصیل در چین
تحصیل در چین

متقاضیان تحصیل در مدارس چین

متقاضیان تحصیل در مدارس چینی   دوستانی که متقاضی تحصیل در مدارس چینی هستند و یا والدینی که میخواهند فرزندانشان را برای تحصیل در مدارس

آسیا

ثروتمندترین شهرهای جهان

ثروتمندترین شهرهای جهان را بشناسید   با پرشیا مایگریت، ثروتمندترین شهر های جهان را که بیشترین افراد ثروتمند را دارد بشناسید! ۶ شهر از ۱۰

دوست دارید در کدام زمینه با شما همکاری کنیم

از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید