دیپلم آبی روسیه

دیپلم آبی

به اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram

 دیپلم آبی یا ناسترفیکاتسیا

 

دیپلم آبی

 

 دیپلم آبی چیست؟

دیپلم آبی یا ناسترفیکاتسیا یکی دیگر از مسائلی ست که یک دانشجوی خارجی علاقه مند به تحصیل در روسیه باید در نظر داشته باشد. به این صورت که برای تحصیل در روسیه و بعد از گذراندن دوره ی پادفک و قبل از ورود به کورس اصلی دانشگاه های روسیه ، باید این مدرک دریافت شود.

دیپلم آبی همانند دیپلم دبیرستان ایران میباشد که مجوزی برای ورود به دانشگاه های روسیه میباشد که برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در روسیه امری الزامیست. این دیپلم مهر تاییدی بر مدارک دریافتی شما طی دوره ی پادفک میباشد که ورود شما به دانشگاه های روسیه را در کنار قبول شدن در آزمون های دانشگاه تضمین میکند.

 

 

دیپلم آبی

 

 

پرشیا مایگریت با دانشگاه رایزنی می کند!

در موارد خاص، دانشجویانی که دوره ی پادفک شان طولانی تر از زمان مشخص شده طول بکشد، به طوری که با آزمون های ورودی دانشگاه تداخل پیدا کند، موسسه ی پرشیا مایگریت با رایزنی و دریافت تایدیه برای دانشجویان مشغول به تحصیل در روسیه ، به دریافت این دیپلم اقدام میکند و دانشجویان عزیز برای دریافت این دیپلم با مراجعه به مشاوران و لیدر های موسسه ی پرشیا مایگریت اقدام میکنند.

پروسه دریافت دیپلم آبی

پروسه ی دریافت دیپلم آبی حدود یک ماه به طول می انجامد که دریافت این مدرک به صورت حضوری و در شهر های مسکو و سنت پترزبورگ  انجام میشود. اما آن دسته از دانشجویانی که در شهر های دیگر مشغول به تحصیل هستند، با دادن وکالت نامه‌های رسمی به موسسه ی  پرشیا مایگریت ، میتوانند این مدرک را دریافت نمایند.

همچنین زمان دریافت این دیپلم به دانشجویان اعزامی از سمت موسسه ی پرشیا مایگریت ابلاغ میشود و تمامی کارها با برنامه ای دقیق و از قبل تعیین شده خدمت دانشجویان مشغول به تحصیل در روسیه اعلام میشود.

 

 

دیپلم آبی

 

 

تحصیل در روسیه را با موسسه ی پرشیا مایگریت به آسانی آغاز کنید و برای اهدافتان ارزش قائل شوید

آسوده خاطر مهاجرت کنید
پرشیا مایگریت مجری تخصصی دانشگاه روسیه و چین

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

عضو خبرنامه مؤسسه بشید

اخبار مهاجرت ، معرفی شهرها و دانشگاه ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تحصیل در چین
تحصیل در چین

متقاضیان تحصیل در مدارس چین

متقاضیان تحصیل در مدارس چینی   دوستانی که متقاضی تحصیل در مدارس چینی هستند و یا والدینی که میخواهند فرزندانشان را برای تحصیل در مدارس

آسیا

ثروتمندترین شهرهای جهان

ثروتمندترین شهرهای جهان را بشناسید   با پرشیا مایگریت، ثروتمندترین شهر های جهان را که بیشترین افراد ثروتمند را دارد بشناسید! ۶ شهر از ۱۰

دوست دارید در کدام زمینه با شما همکاری کنیم

از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید