سوالات متداول

بیشترین سوالات دانشجویان

1-آیا دروس به زبان فارسی ارائه میشود؟؟

جواب:خیر در ایران ،تحصیل به زبان فارسی و انگلیسی میباشد،اما هزینه تحصیل به زبان انگلیسی ،چند برابر هزینه تحصیل به زبان فارسی میباشد،از جهتی شما برای زندگی در ایران وارتباط با مردم نیاز به زبان فارسی دارید،هرچند زبان انگلسی را هم میشود در ایران استفاده کرد و گروهی از مردم ،انگلیسی میدانند.

2-آیا زبان فارسی دشوار است؟؟؟

جواب:زبان فارسی در کمال غنی بودن ،بسیار آسان و شیرین است،شما با شش یا ده ماه آموزش زبان فارسی میتوانید براحتی روزنامه بخوانید و با مردم صحبت کنید ،گروه مهاجرتی پرشیا با برگزاری دوره زبان فارسی بوسیله اساتید مجرب و امکانات عالی ،شما را تا رسیدن به نقطه کمال ،یاری میکند.

3-امور مربوط به ثبت نام در دوره های زبان فارسی،و کورس اصلی چه میشود؟؟

جواب:موسسه تحصیلی پرشیا مایگریت،تمام امور مربوط به ثبت نام و زندگی آرام و بی دغدغه شما را برعهده دارد،شما از زمان اخذ پذیرش تا زمان فارغ التحصیلی تحت حمایت موسه پرشیا مایگریت هستید.

4-آیا در ایران میتوانم کار کنم و فعالیت اقتصادی داشته باشم؟؟

جواب:شما با فراگیری زبان فارسی براحتی میتوانید در زمینه گردشگری و بیزنس فعالیت اقتصادی داشته باشید،سالانه افراد زیادی به همین منظور وارد ایران میشوند.

5-آزادی های اجتماعی در ایران وجود ندارد؟؟

جواب:این یک دروغ بزرگ و تبلیغات منفی ایالات متحد در مورد ایران است،در ایران مردم به پای صندوق های رای میروند،رسانه ها و مردم ترسی از انتقاد و شکایت نسبت به حکومت ندارند،آنها آزادانه حرفشان را میزنند .

6-آیا زن ها در ایران محدود هستند؟؟

جواب:خیر،این هم یکی از دروغ ها و تبلیغات رسانه های غربی  علیه ایران هست،خانم ها در ایران بسیار محترم شمرده میشوند،امروزه بیشتر ورودی های دانشگاه ها را خانم ها تشکیل میدهند،آنها به فعالیت های مدنی و سیاسی میپردازند،عده ای از معاونان رییس جمهور و وزرا را خانم ها تشکیل میدهند،در انتخابات پارلمان و پارلمان های شهری ،همیشه بخشی از کرسی متعلق به خانم هاست،در ایران خانم هابسیار مورد تکریم جامعه و حکومت هستند،در شهر های بزرگ مانند تهران ،فضاهایی برای خانم ها تحت عنوان شهربانو ،وجود دارد تا بتوانند بدور از هیاهوی شهر و بطور آزادانه به فعالیت های ورزشی خود بپردازند.در ایران معمولا خانم ها فعالیت اقتصادی انجام نمیدهند،و وقتشان را به تربیت فرزند وخانه داری،تفریح،مطالعه،سینما،استخر،حضور در مراکز آموزشی و تحصیلی ،و همنشینی با دوستان میگذرانند.ایران به بهشت زنان معروف است.

7-آیا در ایران مردم اعدام میشوند؟؟؟

جواب:یکی از بزرگترین دروغ ها و پروپاگاندا علیه ایران ،موضوع اعدام است.اعدام سابقا صورت میپذیرفت،آن هم علیه قاچاقچیان عمده مواد مخدر،قاچاقچیان سلاح ،قاتلین،سرقت های مسلحانه،که امروزه به علت بهره برداری دشمنان ایران از این موضوع،قاچاقچیان و قاتلین به حبس ابد محکوم میشوند.

8-آیا درایران برق و آب و گاز،تلفن و اینترنت وجود ندارد؟؟

جواب:دروغی دیگراست،ایران صادر کننده ،برق و گاز است ،آب آشامیدنی بوسیله لوله کشی وارد منازل شده،و به قیمت بسیار ناچیز در اختیار مردم قرار میگیرد.تلفن و اینترنت از مرز ها تا پایتخت بصورت یکپارچه وجود دارد و همگان از انرژی ،آب و تلفن و اینترنت به صورت ۲۴ ساعته استفاده میکنند.

9-ایران کشور امنی است؟؟؟؟

جواب:ایران جزیره ثبات در بی ثبات ترین منطقه جهان یعنی خاورمیانه است،شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید در خیابان ها و میادین شهر ها بدون مزاحمت و در امنیت تمام قدم بزنید و از فضاهای شهری استفاده کنید.

10-چه روزهایی در هفتع تعطیل است؟

جواب:پنجشنبه و جمعه در ایران تعطیل است،و روزهای کاری با شنبه آغاز میشود.

11-در ایران نماز و روزه اجباریست و هرکس فرائض دین را اجرا نکند ،اعدام میشود؟؟؟؟

جواب:از دروغ های عجیبی است ،که رسانه های معاند و ضد ایرانی در جهان منتشر میکنند،اما در واقعیت،اینطور نیست،مسائل دینی در در ایران کاملا اختیاری است ،افراد آزاد هستند ،در اجرا یا عدم اجرا فرائض دینی،در ایران سایر اقلیت های دینی بمانند مسیحی ها ،یهودی ها در کمال آرامش با مسلمین زندگی میکنند .

12-اقلیت های دینی ،مانند یهودی ها و مسیحی ها و مسلمانان اهل سنت ،در ایران عبادتگاه ندارند و حق اجرای فرائض دینی را هم ندارند.!!!!

جواب:شایعه ای عجیب و مضحک است ،تهران کلکسیون کلیسا و کنیسه و همچنین مسجد است ،و تمام افراد و ادیان همزیستی مسالمت آمیز با یکدیگر دارند.لازم بذکر است،اقلیت های دینی در پارلمان نماینده دارند و براحتی در دستگاه های دولتی مشغول بکار میشوند و در ایران همه افراد با هر دین و زبانی و رنگ و گویشی مساوی هستند.

iraniangirsl - سوالات متداول ایران